Andere Anwendungen

Laser İçeren Uygulamalar

Neden uygulanır: Son yıllarda gelişen teknoloji Lazer kullanım alanlarını da genişleterek, daha güvenilir ve hızlı tedaviler uygulanmasına olanak sağladı. Artık lazer teknolojisi ile derideki kırışık..

MEHR
Yanık ve Yara İzleri (Skar) Tedavisi

Skar Tedavisi Neden uygulanır : Yara ve yanık izlerinin ( skar ) ve giderilmesinde ilk prensip, izin olgunlaşmasının beklenmesidir. Bu süre en az 6 aydır. Etrafı kızarık, deriden kabarık durumda baze..

MEHR
Dermabrazyon ve Dermaplanning

Dermabrazyon ve Dermaplanning Neden uygulanır : Derideki mevcut her tür düzensizlik, akne sekelleri, yüzdeki lekelenmeler, ağız çevresi kırışıklıklarda, jilet izlerinin giderilmesinde, yanık skarları..

MEHR
Damarsal Yapıların Tedavisi (Skleroterapisi, Kriyo, Laser)

Skleroterapisi, Kriyo, Laser Neden uygulanır : Deride normalde görünmeyen damarların genişlemeleri sonucu görünür hale gelmesi yani telenjektaziler, doğuştan veya sonradan ortaya çıkan damarsal kitle..

MEHR
Genitalästhetische Chirurgie

Für Männer: Penilimplant, Penis-Chirurgie Für Frauen: Vulvoplastik, Hymenoplastik  ..

MEHR
Haar- und Augenbrauentransplantation

Warum Wird Haar- und Augenbrauentransplantation Angewendet: Haarausfall kommt wegen Altern, Hormonwechsel und familiären Gründen vor. In der Regel gilt; je früher der Haarausfall beginnt, desto meh..

MEHR